České Budějovice

Dřevěné podlahy České Budějovice

Dřevěné podlahy patří mezi nejkvalitnější typy podlah. Přírodní vzhled, dlouhá životnost, snadná údržba, možnost renovace a přebarvení. To vše jsou výhody, díky kterým si lidé stále s oblibou nechávají pokládat ve svých domech a bytech dřevěnou podlahu. Vybírat si můžete z více druhů dřevěných podlah. Mezi nejkvalitnější, ale zároveň nejdražší patří podlaha z masivního dřeva.

Tepelná izolace České Budějovice

Tepelná izolace zaručuje, že se dvě navzájem sousedící prostředí s různými teplotami od sebe oddělují. Tepelnou izolací by pro větší uspoření energií mohou být zaizolovány základy, střechy, příčky, podlahy či stropy. Tepelná izolace se hojně využívá i na vnějšku budovy, tedy na fasádách, kde nejčastěji izoluje pomocí polystyrenu.

Kancelářský nábytek České Budějovice

Možná si to neuvědomujete, ale kancelářský nábytek hrubě ovlivňuje nejen váš pracovní výkon, ale i vaše zdraví. Proto je velmi důležité především u nákupu kancelářského křesla a stolu vybírat opravdovou kvalitu. U křesla si musíte dát pozor na kvalitu opěrátka, základny, ale hlavně sedáku, který musí být ideálně tvarován a z pohodlného materiálu pro příjemné […]

Tapetáři České Budějovice

Tapetáři provádí úpravu stěn pomocí tapet, které lepí na zdi za účelem jejich dekorace. Jejich práce však začíná už samotnou přípravou stěn a správným výběrem tapet. K tapetování používají tapetáři nejmodernější technologie, jelikož tapety se už nedělají pouze z papíru. Můžete si vybrat například velmi oblíbené vinylové či vliesové tapety.

Sprchové kouty České Budějovice

Sprchové kouty jsou v současnosti hlavním srdcem každé moderní koupelny. V menších koupelnách dokáží ušetřit mnoho místa, které můžete využít například pro pračku. Sprcha nešetří jen místo, ale také výrazně snižuje spotřebu vody. A díky novým trendům jako masažním sprchovým koutům, dokážeme plně relaxovat ve sprše, tak jako dříve ve vaně. Pokud vyberete kvalitní konstrukci, […]

Topenáři České Budějovice

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Střechy České Budějovice

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Sádrokarton České Budějovice

Panely z lisované sádrové hmoty instalované na zdi a na stropy se nazývají podle jejich materiálu sádrokarton. Desky mají obvykle izolační vlastnosti, je možné použít i protipožární sádrokarton. Montáž sádrokartonu můžete svěřit odborníkům, ale zvládne i ji normálně šikovný kutil. Přečtěte si více informací a podívejte se na video o montáži sádrokartonu.

Pozemky České Budějovice

Pozemků na prodej existuje obrovské množství druhů a jejich ceny se liší podle účelu použití pozemku, lokality, úrodnosti půdy u zemědělských pozemků nebo hodnoty dřeva v případě lesních pozemků. Pozemek můžete koupit buď zprostředkovaně anebo bez realitní kanceláře, záleží, zda chcete ušetřit, nebo chcete služby navíc, např. právní poradenství. Přečtěte si více o pozemcích.

Vinylové podlahy České Budějovice

Vinyl je jedním z nejpopulárnějších podlahových materiálů. Ve své měkčené podobě je známý jako PVC, klasický vinyl je ovšem dodáván ve formě lamel a nejčastěji se pokládá jako plovoucí podlaha. Díky tomuto způsobu položení mají vinylové podlahy lepší termoizolační vlastnosti. Vinyl je dostupný v mnoha dekorech. Přečtěte si, jaké druhy vinylových podlah existují.

Podlahy České Budějovice

Podlah existuje nepřeberné množství druhů a dekorů. Nejlevnější jsou plastové lepené PVC podlahy nebo pokládané vinylové podlahy, které velmi dobře napodobují přírodní materiály a snadno se čistí. Nejlepší vzhled a tepelně izolační vlastnosti nabízí dřevěné a korkové podlahy, ty však vyžadují větší péči. Přečtěte si více o druzích a vlastnostech podlah.

Ploty a oplocení České Budějovice

Ploty a oplocení se hodí všude, kde potřebujete ohradit váš pozemek před nežádanými hosty nebo zabránit útěků domácích mazlíčků. Pletivové ploty jsou oblíbené pro svou nízkou cenu, hledáte-li pevnější plot, potom vás zaujmou dřevěné ploty. Plastové ploty vynikají odolností vůči povětrnostním vlivům,  největší ochranu ovšem poskytují ploty betonové. Přečtěte si více o druzích a doplňcích plotů a oplocení.

Ratanový nábytek České Budějovice

Proutěný nábytek z ratanu je klasický nábytek na terasu nebo zahradu. Poslední dobou se však jako moderní designový nábytek prosazuje v kavárnách a může dodat kouzlo i vašemu obývacímu pokoji. Ratan je dostupný v přírodní, hnědé a bílé variantě. Přečtěte si více o ratanovém nábytku.

Dveře České Budějovice

Jiné druhy dveří se používají jako bytové, jiné jako domovní, odlišné dveře se hodí do interiéru. Zatímco dřevěné dveře jsou doporučovány jen do chráněných prostor, výroba vchodových dveří je založena na kovovém jádru, které zajistí jistotu a bezpečí. Přečtěte si více o dveřích.

Malíři pokojů České Budějovice

Malíři pokojů malují stěny a stropy, lakují a lepí tapety. Před samotným malováním poskytnou konzultaci a navrhnou technologii barvy, případně doporučí ochranné nátěry. Přečtěte si více o službách malířů pokojů.

Instalatér České Budějovice

Instalatér se stará o montáž a údržbu potrubí a zařízení připojených k vodovodu. Poradit si umí nejen s vodovodními trubkami, ale i s plynem a kanalizací. Přečtěte si více o profesi instalatéra.