Olomouc

Mytí oken Olomouc

Mytí oken patří ke každému úklidu domu či bytu. V dnešní době se k čištění oken stále častěji používají  moderní přístroje, díky kterým se rovněž snižuje pracnost a doba práce. Stále se však také okna umývají klasickými způsoby, kdy zcela postačí horká voda a vhodný mycí prostředek. Doporučuje se také například octová voda, která skvěle […]

Čištění podlah Olomouc

Čistění podlah je nezbytnou součástí celkové údržby vašeho bytu či domu. Vzhledem k tomu, že v dnešní době už nejsou v módě celoplošné koberce, tak také vzniká větší plocha k čištění. Než se do čištění podlah pustíte, tak je rozhodně nejdříve vysajte, čímž je zbavíte prachu. Potom se můžete pustit do čištění. Každý typ podlah […]

Střechy Olomouc

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Pozemky Olomouc

Pozemků na prodej existuje obrovské množství druhů a jejich ceny se liší podle účelu použití pozemku, lokality, úrodnosti půdy u zemědělských pozemků nebo hodnoty dřeva v případě lesních pozemků. Pozemek můžete koupit buď zprostředkovaně anebo bez realitní kanceláře, záleží, zda chcete ušetřit, nebo chcete služby navíc, např. právní poradenství. Přečtěte si více o pozemcích.

Plovoucí podlahy Olomouc

Plovoucí podlahy své jméno získaly od původu jejich pokládky, nášlapná vrstva se skládá ze spojených lamel a nemá žádné pevné spojení s podkladem. Jejich položení je proto rychlé a podlahu je možné rozmontovat a opět složit na jiném místě. Nejpopulárnějším materiálem je dřevo, popularitu nabývají i korkové a plastové, především vinylové plovoucí podlahy v mnoha dekorech. Přečtěte si více o plovoucích […]

Lité podlahy Olomouc

Lité podlahy jsou populární pro svůj naprosto hladký vodorovný povrch a minimální vznik poruch během tuhnutí. Mezi nejznámější lité podlahy patří anyhydritové podlahy a a vysoce odolné epoxidové podlahy. Přečtěte si více o litých podlahách.

Podlahy Olomouc

Podlah existuje nepřeberné množství druhů a dekorů. Nejlevnější jsou plastové lepené PVC podlahy nebo pokládané vinylové podlahy, které velmi dobře napodobují přírodní materiály a snadno se čistí. Nejlepší vzhled a tepelně izolační vlastnosti nabízí dřevěné a korkové podlahy, ty však vyžadují větší péči. Přečtěte si více o druzích a vlastnostech podlah.

Dřevěná okna Olomouc

Přírodní vzhled a skvělé termoizolační vlastnosti dělají z dřevěných oken stále častěji volbu číslo jedna. Dřevěná okna si také dlouhé roky drží stejný tvar i barvu. Oproti plastovým oknům je potřeba o dřevěná okna pravidelně pečovat, nejedná se ovšem o nic složitého. Přečtěte si, pro jaké další vlastnosti jsou dřevěná okna tak populární.

Plastová okna Olomouc

Plastová okna jsou populární pro své izolační vlastnosti, snadnou údržbu a příznivou cenu. Hodí se kamkoliv, do obytných i dalších prostor a je možné objednat také atypická okna nestandardních rozměrů. Dodavatelská firma zařídí výrobu plastových oken, jejich dodání i odbornou montáž včetně seřízení. Přečtěte si více o plastových oknech.

Okna Olomouc

Okna jsou důležitá součást každé stavby, je proto důležité jejich výběr nepodcenit. Kvalitní okna by měla dobře izolovat, zabezpečit prostor, být snadno manipulovatelná a v neposlední řadě také hezká na pohled. Tyto kvality mají dřevěná, plastová i hliníková okna, každý materiál však má své silnější a slabší stránky. Přečtěte si více o různých typech oken.

Garážová vrata Olomouc

Garážová vrata zajišťují bepečnost vaší garáže. Nejpopulárnějším druhem garážových vrat jsou sekční vrata, především sekční rolovací vrata. Mezi další druhy vrat patří posuvná vrata, garážová vrata s vestavěnými dveřmi a mechanicky ovládaná vrata. Přečtěte si podrobnosti o různých typech garážových vrat.

Dveře Olomouc

Jiné druhy dveří se používají jako bytové, jiné jako domovní, odlišné dveře se hodí do interiéru. Zatímco dřevěné dveře jsou doporučovány jen do chráněných prostor, výroba vchodových dveří je založena na kovovém jádru, které zajistí jistotu a bezpečí. Přečtěte si více o dveřích.

Koupelny Olomouc

Moderní koupelny jsou dnes záležitostí funkce i designu. O jejich realizaci se postarají studia, která vám přípraví projekt a 3D návrh koupelny. Náročné klienty zaujme realizace koupelny na klíč, kdy se firma postará o všechny náležitosti od návrhu řešení po dodání a kompletní instalaci. Přečtěte si více o  koupelnách.

Malíři pokojů Olomouc

Malíři pokojů malují stěny a stropy, lakují a lepí tapety. Před samotným malováním poskytnou konzultaci a navrhnou technologii barvy, případně doporučí ochranné nátěry. Přečtěte si více o službách malířů pokojů.

Instalatér Olomouc

Instalatér se stará o montáž a údržbu potrubí a zařízení připojených k vodovodu. Poradit si umí nejen s vodovodními trubkami, ale i s plynem a kanalizací. Přečtěte si více o službách instalatéra.