Ostrava

Betonové ploty Ostrava

Betonové ploty jsou rychlou, univerzální a zároveň kvalitní variantou oplocení vašeho domu nebo objektu. Jejich životnost je snad nejdelší ze všech možných variant a to se o betonový plot nemusíte vůbec starat, jelikož je absolutně bezúdržbový. Mezi další výhody patří zvuková izolace nebo příjemné soukromí, jelikož vám do zahrady nikdo neuvidí. Betonové ploty se montují zcela jednoduše. […]

Kancelářský nábytek Ostrava

Možná si to neuvědomujete, ale kancelářský nábytek hrubě ovlivňuje nejen váš pracovní výkon, ale i vaše zdraví. Proto je velmi důležité především u nákupu kancelářského křesla a stolu vybírat opravdovou kvalitu. U křesla si musíte dát pozor na kvalitu opěrátka, základny, ale hlavně sedáku, který musí být ideálně tvarován a z pohodlného materiálu pro příjemné sezení. Pracovní stůl zase […]

Koupelny Siko Ostrava

Koupelny Siko patří mezi oblíbené prodejce vybavení do koupelen. Až v 50-ti prodejnách po celé České republice najdete zboží kvalitních českých, ale i zahraničních značek jako Ravak, Rako, Kale či Venus. Dokáží vám vyrobit snovou koupelnu na klíč, ale také dodat různé vybavení do koupelny, které zrovna potřebujete. Koupelny Siko si velmi hledí péče o […]

Renovace dveří Ostrava

Renovace dveří je zapotřebí, pokud už stávající dveře neplní svou funkci a nechcete kupovat nové. U renovace záleží na typu a velikosti oprav. Pokud jde jen o drobné věci, tak to zvládnete i svépomoci. Pokud se jedná o vážnější věc, je čas povolat truhláře. Nejčastěji se dveře renovují dvěma způsoby. Buď pomocí nátěru či dveřní […]

Renovace van Ostrava

Renovace van se provádí pomocí akrylátového materiálu. Pokud se jedná o lehčí poškození, tak se používá nátěr, který se dělá v několika vrstvách. Pokud je vana poškozená značným způsobem, tak nejlepší řešení je vložení akrylátové vložky do staré vany. Akrylátová vložka se vyrobí přímo na míru jako celek, vloží se bez jakéhokoliv bourání a je […]

Interiérové dveře Ostrava

Interiérové dveře hrají v interiérech domu či bytu značnou a významnou roli. Už neslouží jen k oddělení jednotlivých místností, ale staly se designovým prvkem, který má za úkol podtrhnout a vkusně dotvořit celkový interiér bytu. Tyto dveře se dělají v nekonečno různých variantách, tvarech a barvách. Mezi nejoblíbenější interiérové dveře patří posuvné, bezfalcové, otočné či […]

Topenáři Ostrava

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Střechy Ostrava

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Rekonstrukce koupelny Ostrava

Rekonstrukce koupelny bývá obvykle komplikovanější, protože je při ní potřeba respektovat převážně omezené prostorové možnosti, renovovat rozvody a ještě vybrat si mezi vanou a sprchovým koutem. Naši odborníci vám pomůžou vybrat ideální koupelnový nábytek, postarají se o realizaci rekonstrukce a třeba doporučí vanu kombinovanou se sprchovým koutem. Přečtete si více o rekonstrukci koupelny.

Rekonstrukce bytu Ostrava

Před rekonstrukcí bytu navštíví statik a další odborníci, kteří posoudí, do jak náročných úprav se můžete pustit. Architekt vypracuje funkční návrh a poté se řemeslníci pustí do práce. Kompletní rekonstrukce bytu je obvykle finančně i časově náročná, je proto třeba si najít náhradní bydlení. Přečtěte si více o rekonstrukci bytu.

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava

Velmi žádaná a oblíbená úprava starého panelákového bytu je takzvaná rekonstrukce bytového jádra, které je často nutno přestavět kvůli zastarávajícím rozvodům. Její cena se odvozuje od velikosti a náročnosti přestavby a také od zvoleného typu materiálu. Přečtěte si více o rekonstrukci bytového jádra.

Rekonstrukce Ostrava

Rekonstrukce je přestavba současných budov nebo prostor. Může jít o kompletní rekonstrukci anebo jen částečnou přestavbu některých místností. Časté jsou také stavby a rekonstrukce podkroví domů na nové obytné prostory. Pokud se chystáte vybourávat stěny, statik by měl posoudit vliv na statiku objektu. Přečtěte si více o rekonstrukcích.

Vinylové podlahy Ostrava

Vinyl je jedním z nejpopulárnějších podlahových materiálů. Ve své měkčené podobě je známý jako PVC, klasický vinyl je ovšem dodáván ve formě lamel a nejčastěji se pokládá jako plovoucí podlaha. Díky tomuto způsobu položení mají vinylové podlahy lepší termoizolační vlastnosti. Vinyl je dostupný v mnoha dekorech. Přečtěte si, jaké druhy vinylových podlah existují.

Plovoucí podlahy Ostrava

Plovoucí podlahy své jméno získaly od původu jejich pokládky, nášlapná vrstva se skládá ze spojených lamel a nemá žádné pevné spojení s podkladem. Jejich položení je proto rychlé a podlahu je možné rozmontovat a opět složit na jiném místě. Nejpopulárnějším materiálem je dřevo, popularitu nabývají i korkové a plastové, především vinylové plovoucí podlahy v mnoha dekorech. Přečtěte si více o plovoucích […]

Podlahy Ostrava

Podlah existuje nepřeberné množství druhů a dekorů. Nejlevnější jsou plastové lepené PVC podlahy nebo pokládané vinylové podlahy, které velmi dobře napodobují přírodní materiály a snadno se čistí. Nejlepší vzhled a tepelně izolační vlastnosti nabízí dřevěné a korkové podlahy, ty však vyžadují větší péči. Přečtěte si více o druzích a vlastnostech podlah.

Ploty a oplocení Ostrava

Ploty a oplocení se hodí všude, kde potřebujete ohradit váš pozemek před nežádanými hosty nebo zabránit útěků domácích mazlíčků. Pletivové ploty jsou oblíbené pro svou nízkou cenu, hledáte-li pevnější plot, potom vás zaujmou dřevěné ploty. Plastové ploty vynikají odolností vůči povětrnostním vlivům,  největší ochranu ovšem poskytují ploty betonové. Přečtěte si více o druzích a doplňcích plotů a oplocení.

Plastová okna Ostrava

Plastová okna jsou populární pro své izolační vlastnosti, snadnou údržbu a příznivou cenu. Hodí se kamkoliv, do obytných i dalších prostor a je možné objednat také atypická okna nestandardních rozměrů. Dodavatelská firma zařídí výrobu plastových oken, jejich dodání i odbornou montáž včetně seřízení. Přečtěte si více o plastových oknech.

Okna Ostrava

Okna jsou důležitá součást každé stavby, je proto důležité jejich výběr nepodcenit. Kvalitní okna by měla dobře izolovat, zabezpečit prostor, být snadno manipulovatelná a v neposlední řadě také hezká na pohled. Tyto kvality mají dřevěná, plastová i hliníková okna, každý materiál však má své silnější a slabší stránky. Přečtěte si více o různých typech oken.

Ratanový nábytek Ostrava

Proutěný nábytek z ratanu je klasický nábytek na terasu nebo zahradu. Poslední dobou se však jako moderní designový nábytek prosazuje v kavárnách a může dodat kouzlo i vašemu obývacímu pokoji. Ratan je dostupný v přírodní, hnědé a bílé variantě. Přečtěte si více o ratanovém nábytku.

Nábytek Ostrava

Chtěli byste stylový nábytek, který bude moderní a kvalitní? Toužíte po luxusním nábytku nebo chcete pouze český nábytek? Potom byste mohli mít zájem o nábytek na míru. Nábytek na zakázku vám také pomůže zařídit atypické prostory přesně podle vašich představ. Přečtěte si více o nábytku.

Garážová vrata Ostrava

Garážová vrata zajišťují bepečnost vaší garáže. Nejpopulárnějším druhem garážových vrat jsou sekční vrata, především sekční rolovací vrata. Mezi další druhy vrat patří posuvná vrata, garážová vrata s vestavěnými dveřmi a mechanicky ovládaná vrata. Přečtěte si podrobnosti o různých typech garážových vrat.

Bezpečnostní dveře Ostrava

Bezpečnostní dveře chrání byty, domy a další objekty před násilným vniknutím.  Nejlepší zabezpečení nabízejí kovové dveře díky mechanismu vnitřních čepů, které zajišťují celou dveřní plochu. Dřevěné bezpečnostní dveře jsou vhodné do interiéru na již chráněná místa. Přečtěte si více o bezpečnostních dveřích.

Dveře Ostrava

Jiné druhy dveří se používají jako bytové, jiné jako domovní, odlišné dveře se hodí do interiéru. Zatímco dřevěné dveře jsou doporučovány jen do chráněných prostor, výroba vchodových dveří je založena na kovovém jádru, které zajistí jistotu a bezpečí. Přečtěte si více o dveřích.

Koupelny Ostrava

Moderní koupelny jsou dnes záležitostí funkce i designu. O jejich realizaci se postarají studia, která vám přípraví projekt a 3D návrh koupelny. Náročné klienty zaujme realizace koupelny na klíč, kdy se firma postará o všechny náležitosti od návrhu řešení po dodání a kompletní instalaci. Přečtěte si více o  koupelnách.

Malíři pokojů Ostrava

Malíři pokojů malují stěny a stropy, lakují a lepí tapety. Před samotným malováním poskytnou konzultaci a navrhnou technologii barvy, případně doporučí ochranné nátěry. Přečtěte si více o službách malířů pokojů.

Instalatér Ostrava

Instalatér má na starost montáž a údržbu potrubí a zařízení připojených k vodovodu. Poradit si umí nejen s vodovodními trubkami, ale i s plynem a kanalizací. Přečtěte si více o službách instalatéra.

Architekt Ostrava

Architekt je licencovaný profesionál, který navrhuje nové obytné nebo užité prostory, případně naplánuje rekonstukci stávajích nemovitostí. Přečtěte si více o profesi architekta.

Elektrikář Ostrava