Plzeň

Dřevěné podlahy Plzeň

Dřevěné podlahy patří mezi nejkvalitnější typy podlah. Přírodní vzhled, dlouhá životnost, snadná údržba, možnost renovace a přebarvení. To vše jsou výhody, díky kterým si lidé stále s oblibou nechávají pokládat ve svých domech a bytech dřevěnou podlahu. Vybírat si můžete z více druhů dřevěných podlah. Mezi nejkvalitnější, ale zároveň nejdražší patří podlaha z masivního dřeva.

Interiérové dveře Plzeň

Interiérové dveře hrají v interiérech domu či bytu značnou a významnou roli. Už neslouží jen k oddělení jednotlivých místností, ale staly se designovým prvkem, který má za úkol podtrhnout a vkusně dotvořit celkový interiér bytu. Tyto dveře se dělají v nekonečno různých variantách, tvarech a barvách. Mezi nejoblíbenější interiérové dveře patří posuvné, bezfalcové, otočné či […]

Topenáři Plzeň

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Střechy Plzeň

Střech existuje mnoho druhů a také způsobů montáže. Je možné nechat si navrhnout konstrukci a pak střechu postavit svépomocí, oblíbená je ale hlavně takzvaná střecha na klíč, kdy se o kompletní stavbu postarají odborníci. Po úspěšné stavbě střechy ale práce nekončí. Je nutná pravidelná údržba a to zejména čištění krytiny. Přečtěte si více o střechách.

Rekonstrukce koupelny Plzeň

Rekonstrukce koupelny bývá obvykle komplikovanější, protože je při ní potřeba respektovat převážně omezené prostorové možnosti, renovovat rozvody a ještě vybrat si mezi vanou a sprchovým koutem. Naši odborníci vám pomůžou vybrat ideální koupelnový nábytek, postarají se o realizaci rekonstrukce a třeba doporučí vanu kombinovanou se sprchovým koutem. Přečtete si více o rekonstrukci koupelny.

Rekonstrukce bytového jádra Plzeň

Velmi žádaná a oblíbená úprava starého panelákového bytu je takzvaná rekonstrukce bytového jádra, které je často nutno přestavět kvůli zastarávajícím rozvodům. Její cena se odvozuje od velikosti a náročnosti přestavby a také od zvoleného typu materiálu. Přečtěte si více o rekonstrukci bytového jádra.

Rekonstrukce Plzeň

Rekonstrukce je přestavba současných budov nebo prostor. Může jít o kompletní rekonstrukci anebo jen částečnou přestavbu některých místností. Časté jsou také stavby a rekonstrukce podkroví domů na nové obytné prostory. Pokud se chystáte vybourávat stěny, statik by měl posoudit vliv na statiku objektu. Přečtěte si více o rekonstrukcích.

Projektant Plzeň

Projektant navrhuje plán stavby a dohlíží na jeho realizaci, má také na starosti formální záležitosti a povolení, zařizuje i instalaci inženýrských sítí. Projektanti mají obvykle různé specializace podle druhu zakázek, kterým se věnují. Stavební projektanti nabízejí kromě samotného vypracování plánů ještě konzultační služby a zhodnocení stavu objektu. Přečtěte si více o profesi projektanta.

Projekty rodinných domů Plzeň

Pokud jste se rozhodli postavit rodinný dům, je dobrý projekt domu naprosto nezbytný. O projekty staveb se stará projektant, který naplánuje projekt a pomůže se získáním stavebního povolení. Projekt rodinného domu si můžete vybrat z katalogu typových projektů, nebo si ho nechat vytvořit na zakázku přímo na míru. Přečtěte si více o projektech rodinných domů.

Pozemky Plzeň

Pozemků na prodej existuje obrovské množství druhů a jejich ceny se liší podle účelu použití pozemku, lokality, úrodnosti půdy u zemědělských pozemků nebo hodnoty dřeva v případě lesních pozemků. Pozemek můžete koupit buď zprostředkovaně anebo bez realitní kanceláře, záleží, zda chcete ušetřit, nebo chcete služby navíc, např. právní poradenství. Přečtěte si více o pozemcích.

Plovoucí podlahy Plzeň

Plovoucí podlahy své jméno získaly od původu jejich pokládky, nášlapná vrstva se skládá ze spojených lamel a nemá žádné pevné spojení s podkladem. Jejich položení je proto rychlé a podlahu je možné rozmontovat a opět složit na jiném místě. Nejpopulárnějším materiálem je dřevo, popularitu nabývají i korkové a plastové, především vinylové plovoucí podlahy v mnoha dekorech. Přečtěte si více o plovoucích […]

Laminátové podlahy Plzeň

Laminátové podlahy jsou velmi oblíbené pro dekor k nerozeznání od pravého dřeva. Na rozdíl od PVC podlah na jejich povrchu uvidíte vystouplá léta a odlesky vosku jako na přírodním masivu. Vybrat si také můžete dekoty napodobující korek nebo kámen. Přečtěte si více o laminátových podlahách.

Podlahy Plzeň

Podlah existuje nepřeberné množství druhů a dekorů. Nejlevnější jsou plastové lepené PVC podlahy nebo pokládané vinylové podlahy, které velmi dobře napodobují přírodní materiály a snadno se čistí. Nejlepší vzhled a tepelně izolační vlastnosti nabízí dřevěné a korkové podlahy, ty však vyžadují větší péči. Přečtěte si více o druzích a vlastnostech podlah.

Ploty a oplocení Plzeň

Ploty a oplocení se hodí všude, kde potřebujete ohradit váš pozemek před nežádanými hosty nebo zabránit útěků domácích mazlíčků. Pletivové ploty jsou oblíbené pro svou nízkou cenu, hledáte-li pevnější plot, potom vás zaujmou dřevěné ploty. Plastové ploty vynikají odolností vůči povětrnostním vlivům,  největší ochranu ovšem poskytují ploty betonové. Přečtěte si více o druzích a doplňcích plotů a oplocení.

Dřevěná okna Plzeň

Přírodní vzhled a skvělé termoizolační vlastnosti dělají z dřevěných oken stále častěji volbu číslo jedna. Dřevěná okna si také dlouhé roky drží stejný tvar i barvu. Oproti plastovým oknům je potřeba o dřevěná okna pravidelně pečovat, nejedná se ovšem o nic složitého. Přečtěte si, pro jaké další vlastnosti jsou dřevěná okna tak populární.

Plastová okna Plzeň

Plastová okna jsou populární pro své izolační vlastnosti, snadnou údržbu a příznivou cenu. Hodí se kamkoliv, do obytných i dalších prostor a je možné objednat také atypická okna nestandardních rozměrů. Dodavatelská firma zařídí výrobu plastových oken, jejich dodání i odbornou montáž včetně seřízení. Přečtěte si více o plastových oknech.

Okna Plzeň

Okna jsou důležitá součást každé stavby, je proto důležité jejich výběr nepodcenit. Kvalitní okna by měla dobře izolovat, zabezpečit prostor, být snadno manipulovatelná a v neposlední řadě také hezká na pohled. Tyto kvality mají dřevěná, plastová i hliníková okna, každý materiál však má své silnější a slabší stránky. Přečtěte si více o různých typech oken.

Obklady Plzeň

Obklady a dlažby najdou své využití v interiéru i exteriéru, liší se však jejich vlastnosti. Na venkovní dlažbu kladeny větší nároky, je proto odolnější, mrazuvzdorná a často opatřena protiskluzovým povrchem. Interiérová dlažba nabízí více dekorů, současným trendem jsou třeba skleněné obklady ze skla s hliníkovým profilem. Přečtěte si více o obkladech.

Ratanový nábytek Plzeň

Proutěný nábytek z ratanu je klasický nábytek na terasu nebo zahradu. Poslední dobou se však jako moderní designový nábytek prosazuje v kavárnách a může dodat kouzlo i vašemu obývacímu pokoji. Ratan je dostupný v přírodní, hnědé a bílé variantě. Přečtěte si více o ratanovém nábytku.

Nábytek Plzeň

Chtěli byste stylový nábytek, který bude moderní a kvalitní? Toužíte po luxusním nábytku nebo chcete pouze český nábytek? Potom byste mohli mít zájem o nábytek na míru. Nábytek na zakázku vám také pomůže zařídit atypické prostory přesně podle vašich představ. Přečtěte si více o nábytku.

Hliníková okna Plzeň

Hliníková okna jsou oblíbená pro svou štíhlou konstrukci a elegantní vzhled. Skládají se z lehkého hliníkového profilu a vrstvy neměkčeného plastu, která zamezí odvodu tepla kovem, zároveň ale zachová jeho žáruvzdorné vlastnosti. Především pro svoji lehkost se hliník hodí také pro zasklení lodžií a balkonů. Přečtěte si více o výhodách hliníkových oken.

Garážová vrata Plzeň

Garážová vrata zajišťují bepečnost vaší garáže. Nejpopulárnějším druhem garážových vrat jsou sekční vrata, především sekční rolovací vrata. Mezi další druhy vrat patří posuvná vrata, garážová vrata s vestavěnými dveřmi a mechanicky ovládaná vrata. Přečtěte si podrobnosti o různých typech garážových vrat.

Dveře Plzeň

Jiné druhy dveří se používají jako bytové, jiné jako domovní, odlišné dveře se hodí do interiéru. Zatímco dřevěné dveře jsou doporučovány jen do chráněných prostor, výroba vchodových dveří je založena na kovovém jádru, které zajistí jistotu a bezpečí. Přečtěte si více o dveřích.

Koupelny Plzeň

Moderní koupelny jsou dnes záležitostí funkce i designu. O jejich realizaci se postarají studia, která vám přípraví projekt a 3D návrh koupelny. Náročné klienty zaujme realizace koupelny na klíč, kdy se firma postará o všechny náležitosti od návrhu řešení po dodání a kompletní instalaci. Přečtěte si více o  koupelnách.

Malíři pokojů Plzeň

Malíři pokojů malují stěny a stropy, lakují a lepí tapety. Před samotným malováním poskytnou konzultaci a navrhnou technologii barvy, případně doporučí ochranné nátěry. Přečtěte si více o službách malířů pokojů.

Instalatér Plzeň

Instalatér se stará o montáž a údržbu potrubí a zařízení připojených k vodovodu. Poradit si umí nejen s vodovodními trubkami, ale i s plynem a kanalizací. Přečtěte si více o profesi instalatéra.

Architekt Plzeň

Architekt je licencovaný profesionál, který navrhuje nové domy, byty nebo užité prostory, případně naplánuje rekonstukci stávajích nemovitostí. Přečtěte si více o profesi architekta.